Menü Kapat

Protez Tırnak

Protez tırnak uygulaması ve güzellik uygulamalarına dair bir çok uygulamalarla birlikte yurtiçi ve yurtdışında aldığı eğitimlerinin yanı sıra alanında uzman ve deneyimli güzellik uzmanlarıyla birlikte danışanlarına hizmet sunuyor. Türkiye’de protez tırnak uygulamasını başarılı bir şekilde gerçekleştiren ekibe sahip olan Nermin Negiz Beauty Center’da çeşitli sebeplerden dolayı tırnak yeme sorunu olan, tırnak uzatamayan, güçsüz tırnaklara sahip olan kişiler kusursuz tırnak görünümüne sahip oluyor.

Protez tırnak uzun süre kalıcılığı olan, üzerine kalıcı veya normal oje uygulaması yapılabilen, tırnakları daima bakımlı ve şık gösteren bir uygulamadır. Yalnızca ayda bir kez bakım yaptırılması gereken bu tırnaklar ile siz de hoş ve güzel tırnaklara sahip olabilir, bakımlı tırnaklar sayesinde el güzelliğinizi ön plana sürebilirsiniz.

Protez Tırnak Nedir?

Protez tırnak özellikle bakımına önem veren kadınların tercih ettiği, tırnak güzelliğini sağlayamaya yönelik olarak gerçekleştirilen bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde tırnaklar uzatma işlemini yapamayan,tırnak görüntüsü hoş olmayan kişiler bakımlı ve hoş görünümlü tırnaklara sahip olabilmektedir. Protez tırnak yaptıran kişiler, diledikleri zaman diledikleri oje uygulamaları ile de tırnak güzelliklerine güzellik katma şansına sahip olmaktadır.

Protez tırnak uygulaması günümüzde üç farklı teknik ile gerçekleştirilebilmektedir. Akrilik tırnak, jel tırnak ve dippig tırnak olmak üzere 3 farklı çeşidi olan bu tırnak uygulamasının hangisinin tercih edileceği danışanların tercihine göre farklılaşmaktadır. Bu teknikler arasında en doğal tırnak görünümü jel tırnak ile kişilere kazandırılmaktadır.

Protez Tırnak Nasıl Yapılır?

Protez tırnak yapılması için öncelikle gerçek tırnak üzerine özel bir koruyucu madde sürülmektedir. Daha sonra gerçek tırnağın üzerine tercih edilen protez tırnak tekniği ile işlemi gerçekleştirilir. Protez tırnağın şekillendirilmesi ise kişilerin tercihine göre belirlenmektedir. Danışanın tercihine göre istenilen tırnak boyu ve şekli verilir.
Protez tırnaklar istenildiği zaman çıkartılabilen ve düzenli bakımları yapıldığı sürece dilediğiniz kadar kullanabilen bir uygulamadır.

Protez Tırnak Özellikleri

Protez tırnaklar temelde kişilere daha hoş ve bakımlı bir tırnak görünümü kazandırmak için uygulanmaktadır. Gerek sosyal yaşamda, gerekse iş hayatında bakımlarına önem veren kişiler bu uygulama sayesinde kalıcı olarak şıklıklarını koruyabilmektedir. Protez tırnak uygulamasının sunduğu diğer özellikler ise şunlardır:
• Yapılan oje uygulamaları, gerçek tırnağa oranla daha uzun süre bozulmadan kalır
• Takma tırnak uygulamasına gereksinim ortadan kalkar
• İstenildiği zaman özel solüsyonlar eşliğinde kolaylıkla çıkartılabilir
• Uzun süreli olarak, bakımı yapıldığı sürece kullanılabilir
• Tırnakların her daim bakımlı ve şık görünmesinin yanı Sıra zamandan da tasarruf edilir.
Nermin Nergiz Beauty Center’da yapılan protez tırnak uygulaması uzman kişiler tarafından yapılmakta olup tamamen hijyen kuralları içerisinde gerçekleştirilmektedir.