Menü Kapat

Kalıcı Eyeliner

Gözler vücudun en önemli organlarından birisidir. Yüzümüzün bütün anlamı gözlerimizde saklıdır. Kalıcı göz makyajı EYELINER şeklinde uygulanır. Kalıcı göz makyajından önemli olan naturel durmasıdır. Yapmış olduğumuz tüm uygulamalarda öncelikle doğallığa önem verilmektedir. Amaç kirpik dibine koyuluk vermektir. Eyelinerın inceliği ve kalınlığı kişinin isteği doğrultusuna dayanır. Uygulama yapılmadan önce kişiye bir ön çizim yapılır ve daha sonra uygulamaya başlanır. Kalıcı göz makyajı göz kapağının hem altına hem üstüne uygulanabilir. Sadece üst veya sadece alt da tercih edilebilir kişinin isteğine kalmıştır.

Kalıcı göz makyajı uygulaması kalıcı makyajda da çok önemli bir uygulamadır. Kesinlikle hatayı tolore etmez. Bu yuzden uzman ve tecrübeli kişiler tarafından yapılmalıdır.

Kalıcı göz makyajı uygulamalarında ağrı ve acının minimum düzeyde olması için öncesinde anestezik bir krem kullanılır. Ayrıca hassas dokuda çalışma yapılacağı için uygulama süresi daha kısa tutulup seans sayısı üçe çıkarılabilir.  Böylece yavaş yavaş ve sağlıklı bir işlem yapılmış olur.

Kalıcı göz makyajı yapıldıktan sonra gözlerde bir miktar kızarma olabilir. Bu durum normaldir ve birkaç saat içinde kendiliğinden geçer.