Menü Kapat

Dudak Renklendirme

Dudak renklendirme uygulaması dudağınızın çerçevesi dışına çıkılmadan uygulanan bir kalıcı makyaj işlemidir. Dudakların rengi zaman içerisinde solar ve rengini koruyamaz. Kalıcı makyaj boyaları dudağın her yerine uygulanarak dudağımızın doğal ve canlı görüntüsünü elde etmemizi sağlar. Tam dudak renklendirme işlemi ise dudağın çerçevesi ve içine kalıcı makyaj uygulaması yapılır. Dudak kontürü için dudağın doğal rengi seçilirken, dudak renklendirme işlemi için kişinin tercih ettiği renkler seçilebilir. Burada dikkat edilmesi gereken konu ise doğal dudağınızın renginden çok farklı renkler seçmemenizdir. Kalıcı makyaj uzmanımız renk seçiminde sizlere öneri  ve tavsiyelerde bulunacaktır.

Dudaklarınızdaki renk ve çizgiler zamanla deforme olacaktır. Bu süreçlere genetik faktörler de dahil olduğunu düşünebiliriz. Ayrıca dudaklarımız zamanla kuruması ve çatlaması sonucu dudağın renginde solmalar meydana gelecektir. Bununla birlikte dudağın çerçevesini belirleyen çizgiler kayboldukça dudağınınız olduğundan daha küçük olduğunu farkedeceksiniz. Bu durum canınızı fena halde sıkabilir.

Artık sosyal medyada kontur makyajı oldukça popüler hale gelmiştir. Yüzün her bölgesine yapılan kontur makyajı sayesinde uzun süre gündemdeki yerini koruyacaktır. Her sabah işe giderken makyaj yapmak size zor gelebilir. Kalıcı dudak makyajı sayesinde zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Adana Güzellik Merkezi dudak renklendirme işlemi konusunda uzman profesyonel estetisyen ve güzellik uzmanları eşliğinde çalışır.